Główni Bohaterowie

                                     Mallory Ross ( Rowan Blanchard )

                                                              Po mimo wyglądu aniołka ma charakterek. Swoimi ciętymi ripostami potrafi dopiec każdemu. Ludzi to dla niej pomyłka natury. Najbardziej ze wszystkich ludzi nienawidzi siebie. Nie ufa nikomu poza Cally i Juliet - jej dwiema najlepszym przyjaciółkami. Nigdy nie pokazuje, że można ją zranić bo ktoś może to wykorzystać. Pomału zaprzyjaźnia się z chłopakami z One Direction i pojmuje, że chcą dla niej jak najlepiej i są jej prawdziwą rodziną, po mimo, że nie łączą ich więzy krwi.

 

                                   Cally Roob ( Peyton List )

                                                                       

Cally tak jak Mallory ma siedemnaście lat. Jest najlepszą przyjaciółką Mal i powierniczką jej sekretów. Znają się teoretycznie od zawsze. Włosy Cal są w bardzo jasnym odcieniu blondu. Sięgają jej do ramion i prawie zawsze są rozpuszczone. Cally uważa, że jedyne co jest w niej ładne, to duże, piwne oczy. Jest bardzo przyjacielską osobą.

 

                             Juliet Molière ( Debby Ryan )

                                           

Urodziła się we Francji, ale gdy miała pięć lat przeprowadziła się z rodzicami do Londynu. Długie, rudo - brązowe włosy zawsze opadają jej gęstą kaskadą na plecy.  Wszyscy mówią, że Juliet nie da się nie lubić ze względu na jej wrodzony urok i przyjazny charakter. Jest dokładnym przeciwieństwem Mal.

 

                          Harry Styles ( Harry Styles )

                       

Nadmierny egocentryk skupiający się głównie na swoich lokach, które i tak były, są i będą potarganą szopą. Uwielbia grać Mallory, na nerwach, co mu wychodzi po mistrzowsku. Lubi narzucać każdemu swoją obecność, a w szczególności Mal. Styles czaruje swoimi szmaragdowymi oczami i kasztanowatymi lokami ( potarganą szopą )

                           

                         Louis Tomlinson ( Louis Tomlinson )

                                  

Żartowniś z dowcipami na bardzo niskim poziomie. Jego błękitne oczy i pomylone poczucie humoru, oczarowały Cally, która bardzo zaprzyjaźniła się z Lou. Tomlinson uwielbia paski, gołębie i marchewki. W zespole najlepiej dogaduje się z Harrym.

 

                   Niall Horan ( Niall Horan )

                 

Błękitnooki blondyn, z ogromnym apetytem. Uwielbia droczyć się z Juliet, która sprawnie mu się odgryza. Świetnie gra w piłkę nożną i golfa. Jest jedynym wariatem z zespołu, który nie irytuje Mallory.

 

                   Liam Payne ( Liam Payne )

                    

Brunet, który przed kamerami udaje spokojnego, poza nimi przeradza się w prawdziwego pozytywnego idiotę. Chcesz się pozbyć Liama? Pokaż mu łyżkę. Gwarantuję, że więcej gościa nie zobaczysz. Posiada psa o imieniu Loki, który w prost go ubóstwia.

 

                  Zayn Malik ( Zayn Malik )

                 

Mulat z chorymi pomysłami. Jeśli kiedyś zobaczysz jak się dziwnie zachowuje nie zdziw się. U niego to na porządku dziennym. Coś jest dla ciebie nie normalne? Gwarantuję, że dla Zayna to w 100% normalne.

               


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz